BitTorrent 4.2 - en to nl translation catalogue (564 entries)

en: 
    EXCEPTION:
nl: 
    UITZONDERING:

en: 
    run with no args for parameter explanations
nl: 
     uitvoeren zonder argumenten voor parameteruitleg

en:     (%s) %s - %s peers %s seeds %s dist copies - %s dn %s up
nl: (%s) %s - %s peers %s seeds %s gedistr kopieën - %s download %s upload

en:   #     IP                 Upload           Download     Completed  Speed
nl: # IP Upload Download Voltooid Snelheid

en:  (defaults to
nl: (standaard als

en:  , cannot restore torrent (
nl:  , kan torrent niet herstellen (

en:  Closing all %s windows may fix the problem.
nl: Alle %s windows sluiten kan het probleem verhelpen.

en:  Message from the tracker:
nl: Bericht van de tracker:

en:  is not a directory
nl: is geen map

en: "%s" already exists. Do you intend to create an identical, duplicate directory inside the existing directory?
nl: "%s" bestaat al. Wilt u een identieke, gekopieerde map in de bestaande mapmaken?

en: "%s" already exists. Do you want to choose a different file name?
nl: "%s" bestaat al. Wilt u een andere bestandsnaam kiezen?

en: # Log Started:
nl: # Log Gestart:

en: # Log reopened:
nl: # Log heropend:

en: # Shutting down:
nl: # Afsluiten..:

en: % complete
nl: % voltooid

en: %.1f%% done, %s remaining
nl: %.1f%% gereed, %s resterend

en: %.3f  (%.1f MB up / %.1f MB down)
nl: %.3f (%.1f MB up / %.1f MB down)

en: %d bad
nl: %d slecht

en: %d bad pieces + %s in discarded requests
nl: %d slechte stukken + %s in verworpen aanvragen

en: %d days
nl: %d dagen

en: %d distributed copies (next: %s)
nl: %d gedistribueerde kopieën (volgende: %s)

en: %d seconds
nl: %d seconden

en: %d seen now
nl: %d nu gezien

en: %d seen now, plus %d distributed copies (%s)
nl: %d nu gezien, plus %d gedistribueerde kopieën (%s)

en: %d seen now, plus %d distributed copies(%s)
nl: %d nu gezien, plus %d gedistribueerde kopieën (%s)

en: %d:%02d hours
nl: %d:%02d uren

en: %d:%02d minutes
nl: %d:%02d minuten

en: %s %s - decode %s metainfo files
nl: %s %s - decodeer %s metainfo bestanden

en: %s %s installer appears to be corrupt or missing.
nl: %s %s installeer lijkt beschadigd te zijn of te ontbreken.

en: %s Activity Log
nl: %s activiteitenlog

en: %s Error
nl: %s-fout

en: %s Settings
nl: %s Instellingen

en: %s already running
nl: %s is al actief

en: %s help is at 
    %s
    Would you like to go there now?
nl: %s help is op 
    %s
    Wilt u hier nu naartoe gaan?

en: %s peers, %s seeds. Totals from tracker: %s
nl: %s peers, %s seeds. Totalen van tracker: %s

en: %s started
nl: %s begonnen

en: %s torrent file creator %s
nl: %s maker van torrentbestand %s

en: (Directories will become batch torrents)
nl: (Mappen worden batch-torrents)

en: (Has no effect unless you are on the
    same local network as the tracker)
nl: (Heeft geen effect tenzij u op
     hetzelfde lokale netwerk als de tracker bent)

en: (global message) : %s
nl: (globaal bericht): %s

en: (multiple)
nl: (meerdere)

en: (stopped)
nl: (gestopt)

en: (trackerless torrent)
nl: (trackerloze torrent)

en: **warning** %s has errors
nl: **waarschuwing** %s heeft fouten

en: **warning** %s is a duplicate torrent for %s
nl: **waarschuwing** %s is een kopie van torrent %s

en: **warning** could not redirect stdout to log file:
nl: **waarschuwing** kon stdout niet doorsturen naar log bestand:

en: **warning** could not reopen logfile
nl: **waarschuwing** kan het logfile niet heropenen

en: **warning** specified favicon file -- %s -- does not exist.
nl: **waarschuwing** opgegeven favicon bestand -- %s -- bestaat niet.

en: **warning** statefile %s corrupt; resetting
nl: **waarschuwing** statusbestand %s corrupt; opnieuw aanmaken..

en: , in %d files
nl: , in %d bestanden

en: , in one file
nl: , in één bestand

en: , will seed for %s
nl: , zal seeden voor %s

en: , will seed indefinitely.
nl: , zal onbeperkt seeden.

en: --check_hashes 0 or fastresume info doesn't match file state (missing data)
nl: --check_hashes 0 of fastresume info komt niet overeen met bestandsstatus (mist data)

en: ... successful
nl: ... gelukt

en: 0 seconds
nl: 0 seconden

en: 1 day %d hours
nl: 1 dag, %d uren

en: <unknown>
nl: <onbekend>

en: A newer version of %s is available.
nl: Een nieuwere versie van %s is beschikbaar.

en: A previous instance of BT was not cleaned up properly. Continuing.
nl: Een oudere sessie van BT was niet juist opgeschoond. Huidige sessie gaat door.

en: Abort torrent
nl: Torrent stoppen

en: Aborting the torrent as it was rejected by the tracker while not connected to any peers.
nl: Bezig torrent stop te zetten aangezien deze werd afgewezen door de tracker zonder met enige peers verbonden te zijn.

en: About %s
nl: Ongeveer %s

en: Additional error when closing down due to error:
nl: Bijkomende fout bij afsluiten ten gevolge van fout:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Allocate
nl: Wijs toe

en: Already downloading %s installer
nl: Al bezig met downloaden van installer %s

en: Always starts the torrent in _parallel
nl: Begint altijd de torrent in _parallel

en: Always stops the _last running torrent
nl: Stopt altijd de _laatst actieve torrent

en: Announce url:
nl: Aankondigs-URL:

en: Another program appears to have changed the file size.
nl: De bestandsgrootte blijkt te zijn veranderd door een ander programma.

en: Another program appears to have modified the file.
nl: Het bestand blijkt te zijn aangepast door een ander programma.

en: Another program appears to have moved, renamed, or deleted the file.
nl: Het bestand blijkt te zijn verplaatst, hernoemd of verwijderd door een ander programma.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apr
nl: apr

en: Are you sure you want to remove "%s"?
nl: Weet je zeker dat je "%s" wilt verwijderen?

en: Ask where to save each new download
nl: Vragen waar elke nieuwe download moet worden opgeslagen

en: Attempt to download a trackerless torrent with trackerless client turned off.
nl: Poging een trackerloze torrent met een trackerloze cliënt te downloaden, uitgeschakeld

en: Aug
nl: aug

en: Bad UI state file
nl: Slecht UI-staat-bestand

en: Bad UI state file version
nl: Onjuiste UI-staat-bestandsversie

en: Bad fastresume info (files contain more data)
nl: Slechte sneldoorgaan info (bestanden bevatten meer data)

en: Bad fastresume info (illegal value)
nl: Slechte sneldoorgaan info (illegale waarde)

en: Bad file path component:
nl: Beschadigde component van bestandspad:

en: Beta
nl: Bèta

en: Building torrents...
nl: Torrents aanmaken...

en: Can't run more than %d torrents simultaneously. For more info see the FAQ at %s.
nl: Kan niet meer dan %d torrents tegelijk uitvoeren. Lees de FAQ voor meer informatie: %s.

en: Can't start two separate instances of the same torrent
nl: Kan niet dezelfde torrent twee keer apart van elkaar opstarten

en: Cannot launch installer on this OS
nl: Kan installer niet onder dit besturingssysteem starten

en: Change save location for
nl: Verander de opslaglocatie in

en: Change...
nl: Wijzigen...

en: Check your port range settings.
nl: Controleer instellingen van poort bereik.

en: Checking file sizes...
nl: Bestandsgrootten controleren...

en: Choked
nl: Gestaakt

en: Choose an existing folder...
nl: Een bestaande map kiezen...

en: Choose default download directory
nl: Kies standaard downloadmap

en: Choose...
nl: Kiezen...

en: Comments:
nl: Opmerkingen:

en: Compressed: %i  Uncompressed: %i
nl: Gecomprimeerd: %i Niet gecomprimeerd: %i

en: Connection
nl: Verbinding

en: Corrupt data in
nl: Beschadigde gegevens in

en: Could not acquire global mutex lock for controlsocket file!
nl: Kon geen wereldwijd mutex slot verkrijgen voor controlsocketbestand!

en: Could not convert file/directory name "%s" to utf-8 (%s). Either the assumed filesystem encoding "%s" is wrong or the filename contains illegal bytes.
nl: Kon bestands- en mapnaam "%s" niet omzetten naar utf-8(%s). Of de veronderstelde bestandssysteem codering "%s" is verkeerd of de bestandsnaam bevat illegale bytes.

en: Could not create application data directory!
nl: Kon geen map met programmagegevens aanmaken!

en: Could not create control socket:
nl: Kon geen controlesocket maken:

en: Could not create control socket: already in use
nl: Kon geen controlesocket maken: reeds in gebruik

en: Could not delete cached %s file:
nl: Kan gecached %s bestand niet verwijderen

en: Could not download or open 
    %s
    Try using a web browser to download the torrent file.
nl: Kan 
     %s
     niet downloaden of openen. Probeer webbrowser te gebruiken om de torrent te downloaden.

en: Could not find a suitable temporary location to save the %s %s installer.
nl: Kan geen passende tijdelijke locatie vinden om de %s %s installer op te slaan.

en: Could not find an open port!
nl: Kon geen open poort vinden!

en: Could not get latest version from %s
nl: Kan de laatste versie van %s niet krijgen

en: Could not load fastresume data: %s.
nl: Kon niet snel vervolgen data: %s.

en: Could not load saved state:
nl: Kan opgeslagen staat niet laden:

en: Could not open a listening port: %s.
nl: Kon geen luisterende poort openen: %s.

en: Could not open a listening port: %s.
nl: Kon geen luisterende poort openen: %s.

en: Could not parse new version string from %s
nl: Kan nieuwe versietekenreeks van %s niet parseren

en: Could not permanently save options:
nl: kon opties niet permanent opslaan:

en: Could not read %s
nl: Kan bestand %s niet lezen

en: Could not read directory
nl: Kon map niet lezen

en: Could not remove fastresume file after failure:
nl: Kon sneldoorgaan bestand niet verwijderen na fout:

en: Could not remove old control socket filename:
nl: Kon oude controlesocket bestandsnaam niet verwijderen:

en: Could not save UI state:
nl: Kan UI-staat niet opslaan:

en: Could not send command:
nl: Kon geen opdracht sturen:

en: Could not set signal handler:
nl: Kon signaal regelaar niet instellen:

en: Could not start the TorrentQueue, see above for errors.
nl: Kan de torrent-wachtrij niet starten, zie voor de fouten hierboven.

en: Could not stat
nl: Kon niet vinden

en: Could not write fastresume data:
nl: Kon sneldoorgaan data niet wegschrijven:

en: Could not write file
nl: Kan bestand niet schrijven

en: Couldn't open %s
nl: Kon %s niet openen

en: Couldn't read fastresume data:
nl: Kon sneldoorgaan data niet lezen:

en: Create a new folder...
nl: Nieuwe map maken...

en: Current down: %s
nl: Huidige down: %s

en: Current up: %s
nl: Huidige up: %s

en: DSL 768k up
nl: ADSL 768k en hoger

en: DSL/cable 128k up
nl: ADSL/kabel 128k en hoger

en: DSL/cable 256k up
nl: ADSL/kabel 256k en hoger

en: Dec
nl: dec

en: Decrease
nl: Verlagen

en: Directory exists!
nl: Map bestaat al!

en: Distributed copies: %d; Next: %s
nl: Verzonden kopieën: %d; Volgende: %s

en: Do you want to quit %s and install the new version, %s, now?
nl: Wilt u %s afsluiten en de nieuwe versie, %s, nu installeren?

en: Do you want to remove all of them?
nl: Wilt u deze alle verwijderen?

en: Do you want to remove it?
nl: Wilt u dit verwijderen?

en: Donate
nl: Doneer

en: Done
nl: Gereed

en: Done building torrents.
nl: Torrents aanmaken voltooid.

en: Done, %s uploaded
nl: Klaar, %s geüpload

en: Done, share ratio: %d%%
nl: Klaar, share ratio: %d%%

en: Done.
nl: Gereed.

en: Download
nl: Downloaden

en: Download _now
nl: Download _nu

en: Download rate
nl: Downloadsnelheid

en: Downloading
nl: Bezig met downloaden

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: ETA in %d:%02d:%02d
nl: Tijd tot voltooiing %d:%02d:%02d

en: Enter the URL of a torrent file to open:
nl: Geef een URL op om een torrent-bestand te openen:

en: Enter torrent URL
nl: Geef torrent URL op

en: Error building torrents:
nl: Fout tijdens maken van torrents:

en: Error handling accepted connection:
nl: Fout bij omgang met geaccepteerde verbinding:

en: Error reading .torrent file:
nl: Fout tijdens het lezen van het .torrent-bestand:

en: Error reading config:
nl: fout tijdens het lezen van configuratie:

en: Error reading file
nl: Fout bij lezen van bestand

en: Error!
nl: Fout!

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed to create or send command through existing control socket.
nl: Kan opdracht niet via de bestaande controlesocket maken of verzenden.

en: Failed to send command through existing control socket.
nl: Ka de opdracht niet via de bestaande controlesocket verzenden.

en: Feb
nl: feb

en: File %s already exists, but is not a regular file
nl: Bestand %s bestaat al, maar is geen regulier bestand

en: File %s belongs to another running torrent
nl: Bestand %s behoort tot een andere actieve torrent

en: File exists!
nl: Bestand bestaat al!

en: File name:
nl: Bestandsnaam:

en: File/directory name "%s" contains reserved unicode values that do not correspond to characters.
nl: Bestands- en mapnaam "%s" bevat gereserveerde unicode waardes die niet overeenkomen met karakters.

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Files in "%s"
nl: Bestanden in "%s"

en: Filesystem encoding "%s" is not supported in this version
nl: Bestandssysteem codering "%s" wordt niet ondersteund in deze versie

en: Filesystem encoding '%s' is not supported. Using 'ascii' instead.
nl: Bestandsysteemcodering '%s' wordt niet ondersteund. Daarom wordt 'ascii' gebruikt.

en: Finished
nl: Voltooid

en: Firewalled/NATted
nl: Met Firewall/met NAT

en: Frequently Asked Questions:
nl: Veelgestelde vragen:

en: Fri
nl: Vr

en: Global mutex already created.
nl: Wereldwijde mutex is al aangemaakt.

en: Go
nl: Ga

en: Have to exit due to the TCP stack flaking out. Please see the FAQ at %s
nl: Moet weggaan omdat de TCP stack het begaf, raadpleeg a.u.b. de FAQ op %s

en: Have you donated?
nl: Hebt u al gedoneerd?

en: How to name torrent downloads: 1: use name OF torrent file (minus .torrent);  2: use name encoded IN torrent file;  3: create a directory with name OF torrent file (minus .torrent) and save in that directory using name encoded IN torrent file;  4: if name OF torrent file (minus .torrent) and name encoded IN torrent file are identical, use that name (style 1/2), otherwise create an intermediate directory as in style 3;  CAUTION: options 1 and 2 have the ability to overwrite files without warning and may present security issues.
nl: Manieren om een naam aan torrentdownloads te geven: 1: gebruik de naam VAN het torrentbestand (zonder .torrent); 2: gebruik de naam gecodeerd IN het torrentbestand; 3: maak een map met de naam VAN het torrentbestand (zonder .torrent) en sla de download op in die map onder de naam die is gecodeerd IN het torrentbestand; 4: als de naam VAN het torrentbestand(zonder .torrent) en de naam gecodeerd IN het torrentbestand identiek zijn, gebruikt u die naam (stijl 1/2), of maak anders een tussenmap als in stijl 3; LET OP: bij opties 1 en 2 kunnen bestanden zonder waarschuwing worden overschreven, wat beveiligingsproblemen kan veroorzaken.

en: IO Error: No space left on disk, or cannot create a file that large:
nl: IO Fout: Geen ruimte vrij op schijf, of kan niet zo'n groot bestand aanmaken:

en: IP address
nl: IP-adres

en: IP to report to the tracker:
nl: IP vermelding aan de tracker:

en: ISO Language code to use
nl: te gebruiken ISO-taalcode

en: If a non-option argument is present it's taken as the value
    of the torrent_dir option.
nl: Bij aanwezigheid van een niet-optie argument, wordt het geinterpreteerd als de waarde
     van de torrent_dir optie.

en: Increase
nl: Verhogen

en: Info for "%s"
nl: Info over "%s"

en: Initial startup
nl: Beginfase opstarten

en: Initialize a trackerless client.  This must be enabled in order to download trackerless torrents.
nl: initialiseer een client zonder tracker. Deze optie moet worden ingeschakeld om torrents zonder tracker te downloaden.

en: Install Python 2.3 or greater
nl: Installeer Python versie 2.3 of hoger

en: Install new %s now?
nl: Nieuwe %s nu downloaden?

en: Interested
nl: Geïnteresseerd

en: Invalid state file (bad entry)
nl: Ongeldig staatbestand (foute invoer)

en: Invalid state file (duplicate entry)
nl: Ongeldig staatbestand (gedupliceerde invoer)

en: Invalid state file contents
nl: Ongeldige inhoud van statusbestand

en: Jan
nl: jan

en: Jul
nl: jul

en: Jun
nl: jun

en: KB/s est. peer download
nl: KB/s geschatte download van peer

en: Length
nl: Lengte

en: Look for available port:
nl: Zoek naar beschikbare poort:

en: MB downloaded
nl: MB gedownload

en: MB uploaded
nl: MB geüpload

en: Make
nl: Maken

en: Make _new torrent
nl: _nieuwe torrent maken

en: Make torrent file for this file/directory:
nl: Maak torrentbestand voor dit bestand/deze map:

en: Mar
nl: mrt

en: Maximum upload rate:
nl: Maximale uploadsnelheid:

en: May
nl: mei

en: Misc
nl: Diversen

en: Mon
nl: Ma

en: Multiple errors have occurred. Click OK to view the error log.
nl: Er zijn Meerdere fouten voorgekomen. Klik op OK om de het foutenlogboek weer te geven.

en: Must supply at least %d arguments.
nl: Moet minstens %d argumenten ingeven

en: NA
nl: Niet beschikbaar

en: Network
nl: Netwerk

en: Never download
nl: Nooit downloaden

en: New %s version available
nl: Nieuwe %s versie beschikbaar

en: No finished torrents
nl: Geen voltooide torrents

en: No torrent file available for %s %s installer.
nl: Geen torrentbestanbd beschikbaar voor %s %s installer

en: No torrents
nl: Geen torrents

en: Nodes (optional):
nl: Knooppunten (optioneel):

en: Not starting torrent as it already meets the settings for when to stop seeding the last completed torrent.
nl: Torrent wordt niet gestart omdat de torrent al voldoet aan de instellingen voor het moment om te stoppen met het seeden van de laatst voltooide torrent.

en: Not starting torrent as there are other torrents waiting to run, and this one already meets the settings for when to stop seeding.
nl: Torrent wordt niet gestart omdat andere torrents wachten om te worden uitgevoerd en deze torrent al voldoet aan de instellingen voor het moment om met seeden te stoppen.

en: Nov
nl: nov

en: Oct
nl: okt

en: Open directory
nl: Open map

en: Open torrent _URL
nl: Torrent_URL openen

en: Optimistic upload
nl: Optimistische upload

en: Option
nl: Optie

en: Option %s is required.
nl: Optie %s is verplicht.

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Peer ID
nl: Peer-id

en: Peers for "%s"
nl: Peers voor "%s"

en: Piece size:
nl: Deelgrootte:

en: Pieces:
nl: Delen:

en: Pieces: %d total, %d complete, %d partial, %d active (%d empty)
nl: Stukken: %d totaal, %d voltooid, %d deels, %d actief (%d leeg)

en: Port to listen on.
nl: Poort om op te luisteren.

en: Previous down: %s
nl: Vorige down: %s

en: Previous up: %s
nl: Vorige up: %s

en: Problem connecting to tracker -
nl: Probleem met verbinden met tracker -

en: Problem connecting to tracker, gethostbyname failed -
nl: Probleem verbinden met de tracker, gethostbyname mislukt -

en: Progress bar text is always black
    (requires restart)
nl: Tekst in voortgangsbalk is altijd zwart
    (herstart vereist)

en: PyGTK 2.4 or newer required
nl: PyGTK 2.4 of nieuwer vereist

en: Python 2.2.1 or newer required
nl: Python 2.2.1 of nieuwer benodigd

en: Python failed to autodetect filesystem encoding. Using 'ascii' instead.
nl: Python kan de bestandsysteemcodering niet automatisch detecteren. Daarom wordt 'ascii' gebruikt.

en: Re_start
nl: Her_starten

en: Remove all finished torrents?
nl: Wilt u alle voltooide torrents verwijderen?

en: Remove this torrent?
nl: Deze torrent verwijderen?

en: Remove torrent
nl: Torrent verwijderen

en: Requested download is not authorized for use with this tracker.
nl: Aangevraagde download is niet toegelaten voor gebruik met deze tracker.

en: Rereading config file
nl: Opnieuw inlezen configuratiebestand

en: Resume downloading
nl: Downloaden hervatten

en: Running
nl: Actief

en: Running normally
nl: Functioneert normaal

en: SYSTEM ERROR - EXCEPTION GENERATED
nl: SYSTEEMFOUT - UITZONDERING GEGENEREERD

en: Sat
nl: Za

en: Save in:
nl: Opslaan in:

en: Save location for
nl: Opslaglocatie voor

en: Save log in:
nl: Logboek opslaan in:

en: Save new downloads in:
nl: Sla nieuwe downloads op in:

en: Saving
nl: Opslaan

en: Search for torrents
nl: Zoek naar torrents

en: Seed completed torrents: until share ratio reaches [_] percent, or for [_] minutes, whichever comes first.
nl: Seed voltooide torrents: tot deelratio [_] procent is bereikt, of gedurende [_]minuten, welke het eerst van toepassing is.

en: Seed each completed torrent indefinitely (until the user cancels it)
nl: Elke voltooide torrent oneindig seeden (totdat de gebruiker deze annuleert)

en: Seed indefinitely
nl: Oneindig seeden

en: Seed last completed torrent: until share ratio reaches [_] percent.
nl: Seed laatste voltooide torrent: totdat deelratio [_]procent is bereikt.

en: Seed the last torrent indefinitely (until the user cancels it)
nl: De laatste torrent oneindig seeden (totdat de gebruker deze annuleert)

en: Select a file
nl: Een bestand selecteren

en: Select a folder
nl: Een map selecteren

en: Sep
nl: sep

en: Short read - something truncated files?
nl: Leesinvoer kort - iets heeft bestanden misvormd?

en: Show file list
nl: Bestandslijst weergeven

en: Show/Hide _finished torrents
nl: _voltooide torrents weergeven/verbergen

en: Size
nl: Grootte

en: Snubbed
nl: Afgewezen

en: Start seeding
nl: Begin met seeden

en: Starting additional torrents manually:
nl: Extra torrents handmatig beginnen:

en: Stop running torrent?
nl: Actieve torrent stoppen?

en: Sun
nl: Zo

en: Temporarily stop all running torrents
nl: Stop tijdelijk alle actieve torrents

en: Textmode GUI initialization failed, cannot proceed.
nl: De initialisatie van de gebruikersinterface in tekstmodus is mislukt, kan niet doorgaan.

en: Thanks for donating! To donate again, select "Donate" from the "Help" menu.
nl: Bedankt voor uw donatie! Als u opnieuw wilt doneren, selecteert u "Doneren" inhet menu Help.

en: Thanks!
nl: Bedankt!

en: The Windows filesystem cannot handle some characters used in the filename(s) of this torrent.Filenames have been changed from the original.
nl: Het Windows bestandsysteem kan niet omgaan met sommige tekens in de bestandsnamen van deze torrent. Bestandsnamen zijn gewijzigd ten opzichte van het origineel.

en: The character set used on the local filesystem ("%s") cannot represent all characters used in the filename(s) of this torrent. Filenames have been changed from the original.
nl: Met de tekenset die in het lokale bestandsysteem ("%s") wordt gebruikt, kunnen niet alle tekens worden weergegeven die in de bestandsnamen van deze torrent voorkomen. De bestandsnamen zijn gewijzigd ten opzichte van de oorspronkelijke namen.

en: There are %d finished torrents in the list.
nl: Er zijn %d voltooide torrents in de lijst.

en: There are no finished torrents to remove.
nl: Er zijn nog geen voltooide torrents om te verwijderen.

en: There is one finished torrent in the list.
nl: Er is één voltooide torrent in de lijst.

en: These errors occurred during execution:
nl: Deze fouten hebben plaastgevonden tijdens het uitvoeren:

en: This .torrent file has been created with a broken tool and has at least 1 file with an invalid file or directory name. However since all such files were marked as having length 0 those files are just ignored.
nl: Dit .torrent bestand is gemaakt met een kapotte tool en heeft tenminste 1 bestand met een ongeldige bestands- of mapnaam. Maar aangezien deze bestanden gemerkt waren met een lengte van 0 worden deze genegeerd.

en: This .torrent file has been created with a broken tool and has bad character values that do not correspond to any real character. Some or all of the filenames may appear different from what the creator of the .torrent file intended.
nl: Dit .torrent-bestand is gemaakt met een beschadigde tool en heeft onjuistetekenwaarden die niet met een echt teken overeenkomen. Sommige of alle bestandsnamen verschijnen mogelijk anders dan bedoeld door de maker van het .torrent bestand.

en: This .torrent file has been created with a broken tool and has incorrectly encoded filenames. Some or all of the filenames may appear different from what the creator of the .torrent file intended.
nl: Dit .torrent-bestand is gemaakt met een beschadigde tool en de bestandsnamen zijn onjuist gecodeerd. Alle of een deel van de bestandsnamen verschijnen mogelijk anders dan bedoeld door de maker van het .torrent-bestand.

en: This .torrent file has been created with a broken tool and has incorrectly encoded filenames. The names used may still be correct.
nl: Dit .torrent-bestand is gemaakt met een beschadigde tool en de bestandsnamen zijn onjuist gecodeerd. De gebruikte namen zijn mogelijk nog juist.

en: This download interface requires the standard Python module "curses", which is unfortunately not available for the native Windows port of Python. It is however available for the Cygwin port of Python, running on all Win32 systems (www.cygwin.com).
nl: Voor deze downloadinterface is de standaard Python-module "curses" vereist. Deze module is niet beschikbaar is voor de native Windows-poort van Python. De module is echter wel beschikbaar voor de Cygwin-poort van Python, die op alle Win32-systemen kan worden uitgevoerd (www.cygwin.com).

en: This is not a valid torrent file. (%s)
nl: Dit is geen geldig torrentbestand. (%s)

en: This seems to be an old Python version which does not support detecting the filesystem encoding. Assuming 'ascii'.
nl: Dit lijkt een oude versie van Python te zijn, die detecteren van bestandsysteemcodering niet ondersteunt. Verondersteld wordt 'ascii'.

en: This torrent (or one with the same contents) is already running.
nl: Deze torrent (of een andere torrent met dezelfde inhoud) wordt al uitgevoerd.

en: This torrent (or one with the same contents) is already waiting to run.
nl: Deze torrent (of een andere torrent met dezelfde inhoud) wacht al om te worden uitgevoerd.

en: Thu
nl: Do

en: Too late to switch RawServer backends, %s has already been used.
nl: Te laat om RawServer backends, %s is al gebruikt.

en: Too many arguments - %d maximum.
nl: Te veel argumenten - %d maximaal

en: Torrent in unknown state %d
nl: Torrent in onbekende staat %d

en: Torrent name:
nl: Torrentnaam:

en: Total size:
nl: Totale grootte:

en: Totals:
nl: Totalen:

en: Tracker announce still not complete %d seconds after starting it
nl: Tracker aankondiging nog steeds niet compleet %d seconden na start

en: Tue
nl: Di

en: Unsupported UI state file version (from newer client version?)
nl: Niet-ondersteunde UI-staat-bestandsversie (van nieuwere clientversie?)

en: Unsupported fastresume file format, maybe from another client version?
nl: Sneldoorgaan bestand niet ondersteund, misschien van een andere programma-versie?

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload rate
nl: Uploadratio

en: Usage: %s
nl: Gebruik: %s

en: Usage: %s TRACKER_URL [TORRENTFILE [TORRENTFILE ... ] ]
nl: Gebruik: %s TRACKER_URL [TORRENTBESTAND [TORRENTBESTAND ... ] ]

en: Usage: %s [TORRENTFILE [TORRENTFILE ... ] ]
nl: Gebruik: %s [TORRENTFILE [TORRENTFILE ... ] ]

en: Use Twisted network libraries for network connections. 1 means use twisted, 0 means do not use twisted, -1 means autodetect, and prefer twisted
nl: Gebruik verstrengelde netwerkbibliotheken voor netwerkverbindingen. 1 betekent verdraaid gebruiken, 0 betekent verdraaid niet gebruiken, -1 betekent automatisch detecteren. Gebruik bij voorkeur de vestrengelde

en: Use _DHT:
nl: Gebruik _DHT:

en: Use _tracker:
nl: Gebruik _tracker:

en: Value
nl: Waarde

en: Version %s
nl: Versie %s

en: Visit help web page?
nl: Help-webpagina bezoeken?

en: WARNING: Changing these settings can
    prevent %s from functioning correctly.
nl: WAARSCHUWING: Het wijzigen van deze instellingen kan
     %s verhinderen goed te functioneren.

en: Waiting
nl: Wachten

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Wed
nl: Wo

en: Welcome to the new version of %s. Have you donated?
nl: Welkom bij de nieuwe versie van %s. Hebt u al gedoneerd?

en: Will perform full hash check.
nl: Zal volledige hash controle uitvoeren.

en: You are about to start "%s". Do you want to stop the last running torrent as well?
nl: U staat op het punt "%s" te starten. Wilt u de laatste actieve torrent ook stoppen?

en: You are using %s, and the new version is %s.
nl: Je gebruikt %s en de nieuwe versie is %s.

en: You can always get the latest version from 
    %s
nl: Je kunt altijd de laatste versie verkrijgen via 
     %s

en: You can't specify the name of the .torrent file when generating multiple torrents at once
nl: De naam van het .torrent bestand kan niet worden gekozen bij aanmaken van meerdere torrents tegelijkertijd

en: You cannot specify both --save_as and --save_in
nl: Je kunt niet beide opgeven (--save_as en --save_in)

en: You have uploaded %s to this torrent.
nl: Je hebt %s geüpload naar deze torrent.

en: You may still use "bittorrent-console" to download.
nl: Je kunt "bittorrent-console" nog steeds gebruiken om te downloaden.

en: You may still use "btdownloadheadless.py" to download.
nl: Je kan nog steeds "btdownloadheadless.py" gebruiken om te downloaden.

en: Your share ratio for this torrent is %d%%.
nl: Je deelratio voor deze torrent is %d%%.

en: [OPTIONS] [TORRENTDIRECTORY]
nl: [OPTIES] [TORRENTMAP]

en: [OPTIONS] [TORRENTFILES]
nl: [OPTIES] [TORRENTBESTANDEN]

en: [OPTIONS] [TORRENTFILE]
nl: [OPTIES] [TORRENTBESTAND]

en: [OPTION] TRACKER_URL FILE [FILE]
nl: [OPTIE] TRACKER_URL BESTAND [BESTAND]

en: _Abort
nl: _Afbreken

en: _About
nl: _Info

en: _Asks each time
nl: _Vraagt elke keer

en: _Change location
nl: _Locatie wijzigen

en: _Donate
nl: _Doneren

en: _File
nl: _Bestand

en: _File list
nl: _Bestandslijst

en: _Finish
nl: _Voltooien

en: _Open directory
nl: _Open map

en: _Open torrent file
nl: _Torrentbestand openen

en: _Pause/Play
nl: _Pauzeren/afspelen

en: _Peer list
nl: _Peerslijst

en: _Port
nl: _Poort

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Remind me later
nl: _Herinner mij later

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Resize window to fit
nl: _Venstergrootte aanpassen

en: _Seed indefinitely
nl: _Oneindig seeden

en: _Settings
nl: _Instellingen

en: _View
nl: _Weergave

en: a URL to redirect the info page to
nl: een URL om de info pagina naar toe te leiden

en: added "%s"
nl: toegevoegd "%s"

en: address of HTTP proxy to use for tracker connections
nl: adres van HTTP proxy dat voor trackerverbindingen moet worden gebruikt

en: allow special keys in torrents in the allowed_dir to affect tracker access
nl: toestaan van speciale toetsen in torrents uit de allowed_dir om tracker toegang te beïnvloeden

en: archive size:
nl: archiefgrootte:

en: arguments are -
nl: argumenten zijn -

en: bad data from tracker -
nl: verkeerde data van tracker -

en: bad data in responsefile - total too big
nl: slechte data in antwoordbestand - totaal te groot

en: bad data in responsefile - total too small
nl: slechte data in antwoordbestand - totaal te klein

en: bad metainfo - "files" is not a list of files
nl: slechte metainfo - "bestanden" is geen bestandslijst

en: bad metainfo - bad file value
nl: slechte metainfo - foute bestandswaarde

en: bad metainfo - bad length
nl: slechte metainfo - verkeerde lengte

en: bad metainfo - bad name
nl: slechte metainfo - verkeerde naam

en: bad metainfo - bad path
nl: slechte metainfo - fout pad

en: bad metainfo - bad path dir
nl: slechte metainfo - fout pad naar map

en: bad metainfo - bad pieces key
nl: slechte metainfo - slechte delen sleutel

en: bad metainfo - duplicate path
nl: slechte metainfo - identiek pad

en: bad metainfo - illegal piece length
nl: slechte metainfo - illegale lengte van deel

en: bad metainfo - name used as bothfile and subdirectory name
nl: slechte metainfo - naam gebruikt zowel als bestands- en ondermapnaam

en: bad metainfo - no announce URL string
nl: slechte metainfo - geen aankondigings URL string

en: bad metainfo - not a dictionary
nl: slechte metainfo - is geen woordenboek

en: bad metainfo - wrong object type
nl: slechte metainfo - verkeerd object type

en: bad peer
nl: slechte peer

en: banned
nl: verboden

en: building
nl: maken

en: cannot restore state completely
nl: kan staat niet volledig herstellen

en: character encoding used on the local filesystem. If left empty, autodetected. Autodetection doesn't work under python versions older than 2.3
nl: Tekencodering wordt gebruikt op het lokale bestandssysteem. Alsdit leeg wordt gelaten, wordt automatische detectie gebruikt. Automatische detectie werkt niet onder versies van Python die ouder zijn dan 2.3

en: checking existing file
nl: controleren bestaand bestand..

en: close connections with RST and avoid the TCP TIME_WAIT state
nl: sluit verbindingen met RST en voorkom de status TCP TIME_WAIT

en: command line parsing failed at
nl: commandoregel verwerking mislukt bij

en: comment:
nl: commentaar:

en: connecting to peers
nl: bezig verbinding te maken met peers

en: data corrupted on disk - maybe you have two copies running?
nl: data corrupt op schijf - misschien lopen er twee programma's?

en: default number of peers to send an info message to if the client does not specify a number
nl: default aantal peers waaraan een info bericht gestuurd moet worden als the client geen nummer specificeerd

en: default tracker name
nl: standaardnaam van tracker

en: deprecated, do not use
nl: verminderd, niet gebruiken

en: dest:
nl: bestemming:

en: dialup
nl: inbelverbinding

en: directory name: %s
nl: mapnaam: %s

en: directory to look for .torrent files (semi-recursive)
nl: map om .torrentbestanden in op te zoeken (semi-recursief)

en: directory under which variable data such as fastresume information and GUI state is saved. Defaults to subdirectory 'data' of the bittorrent config directory.
nl: map waarin variabele gegevens zoals snelhervatinformatie en interface-instellingen worden opgeslagen. Standaard is dit de submap 'data' van de configuratiemap van bittorrent.

en: display advanced user interface
nl: geavanceerde gebruikersinterface weergeven

en: dl speed:
nl: dl snelheid:

en: do not connect to several peers that have the same IP address
nl: maak geen verbinding met meerdere peers die hetzelfde IP-adres hebben

en: done checking
nl: klaar met controleren

en: download complete!
nl: download voltooid!

en: download failed:
nl: download mislukt:

en: download rate:
nl: downloadfrequentie:

en: download succeeded
nl: download is geslaagd

en: download to:
nl: downloaden naar:

en: downloading
nl: downloaden..

en: downloading %d pieces, have %d fragments, %d of %d pieces completed
nl: bezig %d stuks te downloaden, heb %d fragmenten, %d van %d stuks voltooid

en: drag into list to resume
nl: sleep in lijst om te hervatten

en: drag into list to seed
nl: sleep in lijst om te seeden

en: drag to reorder
nl: Slepen om te herschikken

en: dropped "%s"
nl: laten vallen "%s"

en: enable workaround for a bug in BSD libc that makes file reads very slow.
nl: zorg voor een tijdelijke oplossing voor een bug in BSD libc die het lezen van bestanden sterk vertraagt.

en: error(s):
nl: fout(en):

en: error:
nl: fout:

en: error:
nl: fout:

en: error: %s
    run with no args for parameter explanations
nl: fout: %s
     uitvoeren zonder argumenten voor parameteruitleg

en: file containing x-icon data to return when browser requests favicon.ico
nl: bestand bevattend x-icon data dat moet worden teruggestuurd na aanvraag favicon.ico door browser

en: file name (for single-file torrents) or directory name (for batch torrents) to save the torrent as, overriding the default name in the torrent. See also --save_in
nl: Bestandsnaam (voor torrents met één bestand) of mapnaam (voor batchtorrents) om de torrent 'op te slaan als' en de standaardnaam in de torrent te negeren. Zie ook --opslaan_in

en: file name (for single-file torrents) or directory name (for batch torrents) to save the torrent as, overriding the default name in the torrent. See also --save_in, if neither is specified the user will be asked for save location
nl: bestandsnaam (voor torrents met één bestand) of mapnaam (voor batchtorrents) om de map 'op te slaan als' en de standaardnaam in de torrent te negeren. Zie ook --save_in, indien geen van beiden is opgegeven wordt de gebruiker gevraagd waar het bestand moet worden opgeslagen

en: file name: %s
nl: bestandsnaam: %s

en: file size:
nl: bestandsgrootte:

en: file size:
nl: bestandsgrootte:

en: file to store recent downloader info in
nl: bestand in welke recente downloader info op te slaan.

en: file to write the tracker logs, use - for stdout (default)
nl: bestand voor het schrijven van de tracker logs, gebruik - voor stdout (standaard)

en: file:
nl: bestand:

en: files:
nl: bestanden:

en: finishing in %d:%02d:%02d
nl: voltooid over %d:%02d:%02d

en: full scrape function is not available with this tracker.
nl: hele scrape functie is niet beschikbaar bij deze tracker.

en: get function is not available with this tracker.
nl: get functie is niet beschikbaar bij deze tracker.

en: how many bytes to query for per request.
nl: aantal bytes waarop per aanvraag een query kan worden uitgevoerd

en: how many bytes to write into network buffers at once.
nl: hoeveel bytes er tegelijk naar netwerkbuffers worden geschreven.

en: how many times to check if a downloader is behind a NAT (0 = don't check)
nl: hoe vaak controleren of een downloader zich achter een NAT bevindt (0 = geen controle)

en: how often to rescan the torrent directory, in seconds
nl: hoe vaak de torrentmap opnieuw gescand wordt, in seconden

en: if false then make a trackerless torrent, instead of announce URL, use reliable node in form of <ip>:<port> or an empty string to pull some nodes from your routing table
nl: Bij onwaar maakt u een trackerloze torrent in plaats van een aankondigings-URL. Gebruik een betrouwbaar knooppunt met de opmaak <ip>:<poort> of een lege tekenreeks om enkele knooppunten uit uw routingtabel op te halen.

en: if nonzero, set the TOS option for peer connections to this value
nl: indien niet gelijk aan nul, stelt u de TOS-optie voor deze peer in opdeze waarde

en: ignore the ip GET parameter from machines which aren't on local network IPs (0 = never, 1 = always, 2 = ignore if NAT checking is not enabled). HTTP proxy headers giving address of original client are treated the same as --ip.
nl: negeer ip GET parameter van computers die niet behoren tot LAN IP's (0 = nooit, 1 = altijd, 2 = negeren als NAT controle niet ingeschakeld is). HTTP proxy headers die het adres van de originele gebruiker laten zien, worden hetzelfde behandeld als --ip.

en: invalid "last" entry
nl: ongeldige "laatste" ingang

en: invalid announce interval
nl: ongeldig aankondigings interval

en: invalid bencoded value (data after valid prefix)
nl: ongeldige bgeëncodeerde waarde (data na geldig voorvoegsel)

en: invalid entry in peer list1
nl: ongeldige ingang in peer lijst1

en: invalid entry in peer list2
nl: ongeldige ingang in peer lijst2

en: invalid entry in peer list3
nl: ongeldige ingang in peer lijst3

en: invalid entry in peer list4
nl: ongeldige ingang in peer lijst4

en: invalid min announce interval
nl: ongeldig min aankondigings interval

en: invalid peer count
nl: ongeldige peer uitkomst

en: invalid peer list
nl: ongeldige peer lijst

en: invalid seed count
nl: ongeldige seed uitkomst

en: invalid tracker id
nl: ongeldig tracker id

en: ip to bind to locally
nl: ip-adres om lokaal te binden

en: ip to report to the tracker (has no effect unless you are on the same local network as the tracker)
nl: ip-adres door te geven aan tracker (heeft geen invloed tenzij je je op hetzelfde lokale netwerk bevindt als de tracker)

en: keep dead torrents after they expire (so they still show up on your /scrape and web page). Only matters if allowed_dir is not set
nl: bewaar oude torrents nadat zij verlopen (zodat zij blijven verschijnen op /scrape en webpagina). Alleen van belang als allowed_dir niet is ingesteld

en: killed by IO error:
nl: beëindigd door IO fout:

en: killed by OS error:
nl: beëindigd door OS fout:

en: killed by internal exception:
nl: beëindigd door interne uitzondering:

en: local
nl: lokaal

en: local directory where the torrent contents will be saved. The file (single-file torrents) or directory (batch torrents) will be created under this directory using the default name specified in the .torrent file. See also --save_as.
nl: lokale map waarin de inhoud van de torrent wordt opgeslagen. Het bestand (torrents met één bestand) of de map (batchtorrents) wordt in deze map gemaakt en krijgt de standaardnaam die in het bestand .torrent wordt vermeld. Zie ook --save_as

en: local directory where the torrents will be saved, using a name determined by --saveas_style. If this is left empty each torrent will be saved under the directory of the corresponding .torrent file
nl: Lokale map waarin de torrents worden opgeslagen onder naam naam die is vastgelegd in --saveas_style. Als deze optie leeggelaten wordt, wordt elke torrent opgeslagen in de map van het overeenkomstige bestand .torrent

en: log cleared
nl: logboek gewist

en: log saved
nl: logboek opgeslagen

en: lost server socket
nl: server socket verloren

en: maximum kB/s to upload at, 0 means no limit
nl: maximum aantal kB/s om mee te uploaden, 0 betekent geen limiet

en: maximum length prefix encoding you'll accept over the wire - larger values get the connection dropped.
nl: maximumlengte voor voorvoegselcodering die je over de kabel accepteert. Bij grotere waarden wordt de verbinding verbroken.

en: maximum length slice to send to peers, close connection if a larger request is received
nl: maximale lengte van segment om naar peers te sturen. Sluit de verbinding als een groter verzoek wordt ontvangen

en: maximum number of connections to allow, after this new incoming connections will be immediately closed
nl: maximum toegestaan aantal verbindingen, hierna worden nieuwe binnenkomende verbindingen meteen gesloten

en: maximum number of peers to give with any one request
nl: maximale aantal peers om te geven als iemand vraagt

en: maximum port to listen on
nl: hoogste nummer poort om op te luisteren

en: maximum time interval over which to estimate the current seed rate
nl: maximale tijdsinterval waarbinnen de huidige seedsnelheid wordt geschat

en: maximum time interval over which to estimate the current upload and download rates
nl: Maximale tijdsinterval waarbinnen de huidige upload- en downloadsnelheden worden geschat

en: maximum time to wait between retrying announces if they keep failing
nl: maximale wachttijd tussen het opnieuw proberen van aankondigingen als ze blijven mislukken

en: maxport less than minport - no ports to check
nl: maxpoort kleiner dan minpoort - geen poorten om te controleren

en: metainfo file: %s
nl: metainfo bestand: %s

en: minimum number of peers to not do rerequesting
nl: minimum aantal peers om niet opnieuw aanvragen in te dienen

en: minimum port to listen on, counts up if unavailable
nl: laagste nummer poort om op te luisteren, telt op indien onbeschikbaar

en: minimum time in seconds before a cache is considered stale and is flushed
nl: minimale tijd in seconden voor een cache wordt gezien als niet-actueel en zal worden gewist

en: minimum time it must have been since the last flush to do another one
nl: minimale tijd tussen de laatste schoonmaak en een nieuwe

en: minutes to wait between requesting more peers
nl: aantal minuten dat moet worden gewacht voordat voordat meer peers worden aangevraagd

en: name %s disallowed for security reasons
nl: naam %s niet toegestaan wegens beveiligingsredenen

en: no torrents
nl: geen torrents

en: non-text failure reason
nl: non-tekst fout reden

en: non-text warning message
nl: non-tekst waarschuwingsbericht

en: not a valid bencoded string
nl: geen geldige bgeëncodeerde string

en: number of downloads at which to switch from random to rarest first
nl: aantal downloads waarbij wordt overgestapt van willekeurig naar meest zeldzame eerst

en: number of peers at which to stop initiating new connections
nl: aantal peers waarbij er geen nieuwe verbindingen worden aangegaan

en: number of seconds to pause between sending keepalives
nl: aantal seconden dat moet worden gepauzeerd tussen de verzending van keepalives

en: old announce for %s: %s
nl: oude aankondiging voor %s: %s

en: only allow downloads for .torrents in this dir (and recursively in subdirectories of directories that have no .torrent files themselves). If set, torrents in this directory show up on infopage/scrape whether they have peers or not
nl: alleen downloads toestaan voor .torrents in deze map (en onderliggende mappen van mappen die zelf geen .torrent bestanden hebben). Indien aan, verschijnen torrents in deze map op de infopagina zowel als zij wel of geen peers bevatten

en: oo  (%.1f MB up / %.1f MB down)
nl: oo (%.1f MB up / %.1f MB down)

en: optional human-readable comment to put in .torrent
nl: optioneel leesbaar commentaar om in .torrent te plaatsen

en: optional target file for the torrent
nl: optioneel doelbestand voor de torrent

en: parameter passed in at end with no value
nl: parameter aan het einde ingevoegd zonder waarde

en: path %s disallowed for security reasons
nl: pad %s niet toegestaan wegens beveiligingsredenen

en: peer status:
nl: peerstatus:

en: percent done:
nl: percentage voltooid:

en: piece %d failed hash check, re-downloading it
nl: deel %d kwam niet door hash controle, opnieuw downloaden..

en: progress:
nl: voortgang:

en: refuse further connections from addresses with broken or intentionally hostile peers that send incorrect data
nl: verdere verbindingen weigeren vanaf adressen met onvolledige of opzettelijk vijandige peers die niet-correcte gegevens versturen

en: rejected by tracker -
nl: afgewezen door tracker -

en: remote
nl: extern

en: removing %s
nl: verwijder %s

en: removing %s (will re-add)
nl: verwijderen %s (zal opnieuw toevoegen)

en: right-click for menu
nl: Klik met rechtermuisknop voor menu

en: run with no arguments for parameter explanations
nl: voer uit zonder argumenten voor uitleg van parameters

en: saving:
nl: bezig met opslaan van:

en: scrape access allowed (can be none, specific or full)
nl: scrape toegang permissies (kan niets, specifiek of alles zijn)

en: seconds between expiring downloaders
nl: seconden tussen het verlopen van downloaders

en: seconds between saving dfile
nl: seconden tussen het bewaren van de downloadfile

en: seconds between updates of displayed information
nl: seconden tussen updates van weergegeven informatie

en: seconds downloaders should wait between reannouncements
nl: seconden wachten voor downloaders tussen heraankondigingen

en: seconds to wait between checking if any connections have timed out
nl: aantal seconden dat gewacht wordt om vast te stellen of er voor een verbinding een time-out is opgetreden

en: seconds to wait between closing sockets which nothing has been received on
nl: aantal seconden dat wordt gewacht tussen sluitende sockets waarop niets is ontvangen

en: seconds to wait for data to come in over a connection before assuming it's semi-permanently choked
nl: aantal seconden dat moet worden gewacht op gegevens die via een verbinding binnenkomen voordat wordt aangenomen dat de verbinding semipermanent verstopt is

en: seed status:
nl: seedstatus:

en: share rating:
nl: deelscore:

en: sharing:
nl: gedeeld:

en: shut down
nl: sluit af

en: shutting down
nl: bezig met afsluiten

en: single/multiple file mix
nl: enkel/meerdere bestand mix

en: size:
nl: grootte:

en: specific scrape function is not available with this tracker.
nl: specifieke scrape functie is niet beschikbaar bij deze tracker.

en: specifies how the app should behave when the user manually tries to start another torrent: "replace" means always replace the running torrent with the new one, "add" means always add the running torrent in parallel, and "ask" means ask the user each time.
nl: specifieert hoe een toepassing zich grdraagt als een gebruiker handmatig een andere torrent probeert te starten: "vervangen" betekent altijd: het vervangen van de uitgevoerde torrent door de nieuwetoerrent, "toevoegen" betekent altijd het parallel toevoegen van de uitgevoerdetorrent en "vragen" betekent altijd: de gebruiker elke keer vragen.

en: start downloader in paused state
nl: downloader in de modus pauze starten

en: starting at port:
nl: Start bij poort:

en: the maximum number of files in a multifile torrent to keep open at a time, 0 means no limit. Used to avoid running out of file descriptors.
nl: het maximumaantal bestanden dat in een torrent met meerdere bestanden tegelijkertijd moet wordenopengehouden. 0 betekent geen limiet. Wordt gebruikt om te voorkomen dat bestandsbeschrijvingen opraken.

en: the maximum number of minutes to seed a completed torrent before stopping seeding
nl: het maximumaantal minuten dat een voltooide torrent moet worden geseed voordat met seeden wordt gestopt

en: the maximum number of uploads to allow at once. -1 means a (hopefully) reasonable number based on --max_upload_rate. The automatic values are only sensible when running one torrent at a time.
nl: het maximumaantal gelijktijdig toegestane uploads. -1 betekent een (hopelijk) redelijk aantal dat is gebaseerd op -- max_upload_rate. De automatische waarden zijn alleen van toepassing wanneer er één torrent tegelijk wordt uitgevoerd.

en: the minimum upload/download ratio, in percent, to achieve before stopping seeding the last torrent. 0 means no limit.
nl: de minimale upload/downloadverhouding (in procenten) die moet worden bereikt voordat met het seeden van de laatste torrent wordt gestopt. 0 betekent geen limiet.

en: the minimum upload/download ratio, in percent, to achieve before stopping seeding. 0 means no limit.
nl: de minimale upload/downloadverhouding (in procenten) die moet worden bereikt voordat met seeden wordt gestopt. 0 betekent geen limiet.

en: the number of uploads to fill out to with extra optimistic unchokes
nl: Het aantal uploads waaraan geleverd moet worden zonder extra optimistic unchokes

en: time left:
nl: resterende tijd:

en: time to wait between checking if any connections have timed out
nl: wachttijd tussen het controleren van mogelijke timeouts bij connecties

en: timeout for closing connections
nl: timeout bij afsluiten connecties

en: told file complete on start-up, but piece failed hash check
nl: bestand zou compleet zijn bij opstarten, maar deel is fout volgens hash controle

en: torrent will not be restarted correctly on client restart
nl: torrent zal niet correct opnieuw beginnen bij herstarten van client

en: tracker announce url: %s
nl: aankondigings-url van tracker: %s

en: trackerless nodes:
nl: (trackerloze knooppunten)

en: ul speed:
nl: ul snelheid:

en: unknown key
nl: onbekende sleutel

en: upload rate:
nl: uploadfrequentie:

en: use with allowed_dir; adds a /file?hash={hash} url that allows users to download the torrent file
nl: gebruik met allowed_dir; voegt een /bestand?hash={hash}url toe zodat gebruikers de torrent file kunnen downloaden

en: waiting for hash check
nl: wachten op hash controle

en: warning from tracker -
nl: waarschuwing van de tracker -

en: whether or not to ask for a location to save downloaded files in
nl: het wel of niet vragen naar een locatie om gedownloade bestanden in op te slaan

en: whether to add entries to the log for nat-check results
nl: regels toevoegen aan log omtrent nat-controle resultaten?

en: whether to check hashes on disk
nl: moeten hashes op schijf gecontroleerd worden of niet

en: whether to display an info page when the tracker's root dir is loaded
nl: info pagina weergeven wanneer de hoofdmap van de tracker wordt geladen?

en: whether to display diagnostic info to stdout
nl: of diagnostische informatie op stdout moet worden weergegeven

en: whether to display names from allowed dir
nl: namen uit allowed dir weergeven?

en: whether to display the full path or the torrent contents for each torrent
nl: of voor elke torrent het volledige pad of de torrentinhoud moet worden weergegeven

en: whether to reopen the log file upon receipt of HUP signal
nl: heropenen log bestand bij ontvangen HUP signaal?

en: which power of two to set the piece size to
nl: op welke macht van twee de stukgrootte moet worden gezet

en: world-visible port number if it's different from the one the client listens on locally
nl: poortnummer is zichtbaar voor de wereld als het een ander nummer is dan dat waarnaar de client lokaal luistert

en: wrong format of %s - %s
nl: verkeerde formaat van %s - %s

en: you must specify a .torrent file
nl: je moet een .torrent-bestand opgeven

en: your file may exist elsewhere in the universe
    but alas, not here
nl: uw bestand kan ergens bestaan in het universum
     maar helaas, niet hier
